Author Topic: Kaliteli Film Tavsiyeleri  (Read 443 times)

seouzmani

• Hero Member
    • View Profile
Kaliteli Film Tavsiyeleri
« on: November 27, 2019, 09:04:33 PM »
Kaliteli Film Tavsiyeleri

Film Tavsiyeleri derseniz karşınıza birçok forum sitesi çıkacaktır. Bu forum sitesinde binlerce film tavsiyesine ulaşabilirsiniz. Peki her film kaliteli midir? Elbette değildir. Forum siteleri genelde bilgi çöplüğü olarak değerlendirilir. Kişi aklına geldiğini yazar. İzlemese de adını duyduğu filmi ben bu filmi izledim çok kaliteli deyip yorum atabilir. Sizin kaliteli film tavsiyesi konusunda bilgi kirliliğine sahip olmayan sağlam bir siteye ihtiyacınız var. Bu konuda size morfikir sitesini önerebilirim.
Morfikirler.com adresinden siteye erişim sağlayabilirsiniz.

Morfikir sitesini sizlere neden tavsiye ettiğimi eminim merak etmişsinizdir. Acaba kendi sitesini yükseltmek için mi böyle bir girişimde bulunuyor diye kendi kendinize sorabilirsiniz. Bu konuda haklı olabilirsiniz. Fakat şu bir gerçek kendi sitemizde olsa kalitesiz içerikli bir sitemizi eşimize dostumuza tavsiye etmeyiz. Siteyle yakından uzaktan alakamız olmadığını özellikle sizlere belirtmek isterim. Siteyi tavsiye etme nedenlerimi şu şekilde sıralayabilirim.
1-   Güncel ve aktif bir sitedir. Bakın bazı siteleri inceleyin. Site sürekli yerinde sayıyor. Siteye site sahibi aklına gelirse bir şey yazıyor. 2 günde 3 günde bir yazı ekleniyor. Siteye girdiğinizde her şeyin aynı olduğunu yazı eklenmediğini görmek sizi siteden soğutuyor. Site her gün düzenli güncellendiği zaman ziyaretçi sayısı artar. O yüzden morfikir sitesine her gün en az 2 tane faydalı içerik eklenmektedir.
2-   Faydalı bir sitedir: Morfikir sitesinde yazılan yazılar size fayda sağlayacak, hayata bakış açınızı değiştirecek yazılardır. Başka sitelere bakın inceleyin. Editörün bir vizyonu olmadığı için sırf siteyi güncel tutmak için ağaca kedi çıktı, kediyi itfaiye kurtardı, ben annemi çok seviyorum, yaşasın 23 nisan tarzında yazılar yazmaktadır. Sitenin kalitesini zaten yayına aldığı yazılara bakarak anlayabilirsiniz. Fayda sağlamayacak hiçbir yazıyı sitemiz güncel kalsın diye eklemedik.
3-   Araştırma ürünü yazılar yer alır: Hiçbir yazı sitede kafadan yazılan yazılar değildir. Her yazılan yazı en az 5 farklı kaynak taranarak yazılmıştır. Bu yüzden sitemizdeki yazılan yazılar profesyonel yazılardır. Kaynak seçerken her zaman birinci sınıf kaynaklar seçilmiştir. Bu yüzden içeriklerimiz her zaman kaliteli olmuştur.